Neobsahuje
Licence
Min. velikost
Formát
Řadit podle

Zpět


O projektu fotolis.cz

Fotolis.cz je fotobanka zaměřená na přirozenou fotografii. Klademe si za cíl poskytovat takové fotografie, které neprošly fotomontáží a grafickými úpravami narušující její přirozenost. Fotografové, kteří s námi spolupracují dodržují foto kodex.

Neposkytujeme uměle vytvářené multimédia jako jsou vektory, videa, ikony, 3D obrazce atp.

Proč fotolis.cz vznikl?

Jedná se o pilotní projekt, který má pomoci navrátit přirozenost obsahu na českém internetu. Často čtete články na zpravodajských serverech nebo na Vašich oblíbených magazínech? A čeho si všimáte, článek ilustrují fotografie, které jsou nepřirozeně vykonstruované. Dokonalé modelky, dokonalé tváře. Perfektní arranging objektů na fotografii. Myslíte si opravdu, že takový je svět ve kterém žijeme? My si to nemyslíme!! V konečném důsledku samotné média svým grafickým obsahem začínají působit nepřirozeně a uměle.

Možná jsme naivní, možná jdeme proti proudu. Ale nemyslíte si, že za správné myšlenky se má bojovat? Pokud nás chcete podpořit, budeme rádi za každou formu spolupráce.

V současné době je u nás registrováno 2303 fotografů a spolupracovníků, starající se o náš obsah. V databázi je celkem 3715 fotografií.
Pokud fotíte ať už amatérsky nebo profesionálně, zkuste si přečíst výhody spolupráce s námi. Pomůžete dobré věci s možností si vydělat velmi zajímavé peníze.

Co fotolis.cz nabízí?